Biorezonans terapileri mutlaka hekim tarafından yapılması gereken, kişiye özel - özgün yöntemlerdir.

Bağımlılık Tedavileri

Sigara Bağımlılık Tedavisi

Uygulafdığımız terapi yöntemi ile sigaradan kolayca kurtulabilirsiniz. Meridyen terapi olarak da adlandırılan bir frekans ve titreşim tıp uygulamasıdır. Frekans tıbbı Avrupa’da 50 yıldır Türkiye’de 8 yıldır uygulanan bir enerji terapi yöntemidir.
Devamı
Alkol Bağımlılığı Tedavisi

Alkol Bağımlığı Tedavisi

Alkol bağımlılığı, duygusal faktörler çevresel etkilerle gelişen özel bir madde bağımlılığıdır. Zaman içinde yaşam kalitesini düşüren ve ciddi hastalıklara sebep olan bir durumdur. Moratepari ile alkol bağımlılığında başarının sırrı kişiye özgü tedavilerdir.
Devamı

Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Web sitemizdeki bilgiler danışanları tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz.
© Copyright 2023 - Dr. Murat Besler
envelopephone-handsetmap-marker