Biorezonans terapileri mutlaka hekim tarafından yapılması gereken, kişiye özel - özgün yöntemlerdir.

Biyografi

Doktor Murat Besler 1965 yılında Düzce’de doğdu. Lise eğitimini Düzce lisesinde tamamladı. 1988 yılında Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesinden başarıyla mezun oldu.

1988 – 1990 yılları arasında Tunceli’de mecburi hizmetini tamamladı.

1990 ve 1997 yılları arasında Düzce’de Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Düzce Devlet Hastanesi acil servislerinde görev aldı.

1996 yılında Umut Sağlık Merkezi adıyla bir poliklinik kurdu. Düzce, Akçakoca, Ereğli de olmak üzere dört şube ile bir sağlık zinciri oluşturdu.

2003 yılında Aile hekimliği eğitimi aldı.

2002 ve 2003 yılları arasında seyahat ettiği Çin’de Doğu Tıbbı ile tanıştı. Bütüncül tıp alanında çalışmalar yapmaya başladı.

Bu alanda deneyimlerini; Avrupa’da frekans tıbbı adı olarak da bilinen biorezonans eğitimi alarak pekiştirdi. Gerek Almanya gerek Ukrayna’da bununla ilgili eğitimler aldı ve bu konuda önemli birçok kongre ve panellere katıldı. Almanya’da önemli bir biorezonans terapisti olan Dr. Cornelissen’den eğitimler aldı.

Eğitimler

  • Tıbbı Ozon Derneği’nden ozon terapi,
  • Yeditepe Üniversitesi ve Milton Erikson Vakfı’ndan Hipnoz ve Eriksiyonel Hipnoterapi,
  • Tıbbı Homeopati Derneği’nden Homeopati
  • Dr. Mehmet Zararsızoğlu’nun kurduğu Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nden 4 yıl süren zorlu ve farklı bir psikoterapi ekolü olan Sistem Dizimleri ve Aile Dizimi eğitimleri aldı.
  • 2006 yılında Güney Koreli büyük master MU–HER-A‘dan Kore ve Japon orijinli ZEN TERAPİ eğitimleri aldı.

Aldığı egitimleri ve modern tıp eğitimlerini harmanlayarak KENDİNE ÖZGÜ TANI ve TEDAVİ EKOLÜ oluşturdu. Frekans Tıbbı, Zen Terapi, Hipnoz ve Sistem Dizimleri Terapisi Eğitimlerini modern tıp eğitimleri ile harmanlayarak hastalıklarda tanı ve tedavileri kişiye özgü hale getirdi.


Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Web sitemizdeki bilgiler danışanları tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz.
© Copyright 2023 - Dr. Murat Besler
envelopephone-handsetmap-marker