Biorezonans terapileri mutlaka hekim tarafından yapılması gereken, kişiye özel - özgün yöntemlerdir.

Hasta Yorumları

Hasta gizlilik hakları gereği; danışan yorumlarını web ajansına iletirken bile isimlerini belirtmiyoruz.. Lütfen bizden hastalıklara yönelik reel danışan isimlerini yazmayı beklemeyiniz. Yorumlarını ileten tüm danışanlara içten katkılarından dolayı teşekkür ederim. Dr. Murat Besler
HPV Tedavisi
 • Bundan 6 ay önce Hpv denilen sözde tedavisi olmayan hpv virüsüne yakalandım. Başta zararsız gibi gözüken bu siğillerin ileride kadınlarda rahim ağzı kanserine sebep olduğunu öğrendikten sonra panik ataklarım başladı. Geceleri tam bir kabus oluyordu. Her hafta yaktırmak için hastaneye gidiyordum DEVAMI..

 • Hepimiz sadece Hiv(Aids) i biliriz ancak laboratuvarda cinsel yolla bulaşan hastalıklardan bir çok çeşit olduğunu öğrendim.Korkularım o esnada başlamıştı ki ilişkilerimde korunmama rağmen HPV ve GENİTAL HERPES hastalıklarının bana bulaşmış olduğunu öğrendim. Ne acıdır ki bana bunların DEVAMI..

 • Öncelikle; tedavi sürecim boyunca, göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size çok teşekkür etmek istiyorum. Size ilk görüşmemizde ilettiğim üzere, hastalığımın tedavisi için gittiğim doktorların tamamının, tedavisi olmadığı ve kafaya takmamam gerektiğini söylemelerine müteakip, size ulaştım ve DEVAMI..

 • Zaman zaman alerji sorunları yaşıyordum. Mantar olduğunu düşünerek jinekoloğa gittim. Doktorum, teşhisi bir cilt doktoru ile koyabildi ve bunun Behçet olduğunu ve kendisinin takip edemeyeceğini söyleyip beni gönderdi. Kasık ve vajinal bölgede aftlar oluşmuştu. Gerçekten çok acı verici bir deneyim DEVAMI..

 • Maalesef genç yaşta HPV virüsüne yakalandığımı öğrendim. Tüm tedavi arayışlarım sonuçsuz kaldı. Hayatım boyunca kurtulamayacağımı düşündüğüm sırada arkadaşım Dr. Murat Bey’i önerdi. Açıkçası önce çok umutsuzdum. Murat Bey’in anlayışlı ve güven veren tavrı beni rahatlattı. Seanslara başladım. Birkaç seans sonra hastalıktan kurtuldum.

 • Yaklaşık iki buçuk aylık zamanın hayatımdaki yeri çok ayrı oldu ve öyle de kalacak. Fazla kilo, ödem ve depresyon ile ilgili sıkıntılarım oldu. Yaşadığım hayat gereği; sınav süreci, düzensiz yaşam ve stres olarak düşünürken tüm bunların temelinde gluten intoleransı da yatıyormuş. Herpes tedavisi için  DEVAMI..

 • Önce hpv daha sonra hsv tip 2 denilen genital herpese yakalanmış biri olarak tüm hayatım alt üst olmuştu.Çünkü gittiğim doktorlar bu iki hastalığın tedavisi olmadığı ve tekrarlanacağını söylemişti. Yine bu hastalıklarla ilgili yaptığım araştırmalarda okuduğum forumlarda malesef hiç iç açıcı bir şeye  DEVAMI..

 • Bu yazıyı bir hasta yorumundan çok başına böyle şeyler gelen birinin zaman kaybetmemesi ve tedaviye başlaması için yazıyorum. Bundan 1.5 yıl önce hsv ve hpv virüsü kaptığımı öğrendim. Doktora gittiğinizde hsv nin zaten bir çözümü yok. Hpv için size tonlarca pahalı test yapıp bir sonuca bağlamayıp  DEVAMI..

 • Murat Bey’i internet üzerinde araştırma yaparken buldum. O sıralarda HPV teşhisi konmuştu ve rahim ağzı siğilleri ile mücadele ediyordum . Bu teşhisi koyan kadın doğum doktorları o kadar korkunç tablolar çiziyorlardı ve rahim içine ve rahim ağzındaki siğillere müdahale etmek istiyorlardı . Ben Murat  DEVAMI..

 • Bende HERPES1 virüsü vardı . Yani halk arasında ağız bölgesinde çıkan ucuk demek. Özellikle kış aylarrında ve stresli durumlarda çok sık ortaya çıkmaya başladı. İlaçla kesin tedaviside yoktu. Yaptığım araştırmalrda Biorezonans ile tedavi edilebileceğini ögrendim. Murat Bey’i bir arkadaşımın vasıtasıyla  DEVAMI..

 • 2017 yılında herpes virüsü tanısı teşhisi konulmuştu bana dr verdiği hap ve krem ile kullanıp geçer diye düşünmüştüm öyle olmadı ama sonraki zamanlarım tam bir ızdıraptı ve sürekli tekrarlıyordu ülkemizin en güzide hastanelerine gittim hepsi de profesördü tahmin edebiliyorsunuzdur, hangi hastane DEVAMI..

 • 2017 yılında herpes virüsü tanısı teşhisi konulmuştu bana dr verdiği hap ve krem ile kullanıp geçer diye düşünmüştüm öyle olmadı ama sonraki zamanlarım tam bir ızdıraptı ve sürekli tekrarlıyordu ülkemizin en güzide hastanelerine gittim hepsi de profesördü tahmin edebiliyorsunuzdur, hangi hastane DEVAMI..

Astım Tedavisi
 • Oğlum Önder Ataoğlu’na doktorumuz 3 aylık bebekken krup teşhisini koydu. Astımın hafifi dense de zaman zaman endişe dolu solunum krizleri yaşadık. Hayatımız her kış en az 2-3 kez olmak üzere antibiyotik, solunum cihazından verilen ventolin, pulmicort, zyrtec gibi ilaçları haftalarca kullanarak DEVAMI..

 • Ben 38 yaşında bir astım hastasıydım. Çocukluk devresinde sıklıkla yaşadığım solunum yolu enfeksiyonlarından sonra, gençlik yıllarımda astım hastalığı teşhisi kondu. Bir reklam şirketinde yöneticiyim. Yoğun şekilde astım nöbetleri yaşıyordum. Yaşam kalitem iyice düşmüştü. Doktor Murat  DEVAMI..

Hepatit B
 • 2016 yılında hepatit b hastalığına yakalandim. Basima kaynar sular döküldü. Psikolojik olarak kötü duruma gelmiştim. Bu hastalık da Internet üzerinden araştırma yaprak murat besler hocama ulaştım. Kendisi ile bu hastalık la nasıl savaşırım ve neler yapılabilir bana fikir ve tedavi yöntemleri sundu. DEVAMI..

 • Ben 38 yaşında bir astım hastasıydım. Çocukluk devresinde sıklıkla yaşadığım solunum yolu enfeksiyonlarından sonra, gençlik yıllarımda astım hastalığı teşhisi kondu. Bir reklam şirketinde yöneticiyim. Yoğun şekilde astım nöbetleri yaşıyordum. Yaşam kalitem iyice düşmüştü. Doktor Murat  DEVAMI..

Gıda Alerjisi
 • Gıda alerji tedavisi olmadığını biliyordum; ta ki Facebook’ta Dr. Murat Besler’in paylaşılan gıda alerjisi tedavisini görene kadar. Daha önce gittiğim bütün dermatoloji uzmanı, doktor ve profesörlerin söylediği şey; Sana alerji yapanı bul, ondan uzak dur deniyordu. Kortizon krem çok ilerlerse kortizon   DEVAMI..

Helico Bakteri - Ülser
 • Çaresizliğimin bitişidir. Uzun yıllardır mide rahatsızlığım vardı. Sürekli erteliyordum. Fakat bir gün inanılmaz bir ağrı ile uyandım ve derhal hastaneye gittim. Midemde helico bakteri kaynaklı ülser olduğunu öğrendim ve tedaviye hemen başlandı. İlaçların yan etkilerinin çok ağır olması sebebi ile DEVAMI..

 • Bir yıldır yaşadığım mide rahatsızlıklarına, şiddetli gaz ve hazımsızlık sorununa sebep olan helikobacter pylori’den kurtulmamı sağlayan, beni eski halime döndüren Doktor Murat Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ağzımın tadı yerine geldi. Benim durumumda olan herkese tavsiye ediyorum.

Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Web sitemizdeki bilgiler danışanları tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz.
© Copyright 2023 - Dr. Murat Besler
envelopephone-handsetmap-marker