Biorezonans terapileri mutlaka hekim tarafından yapılması gereken, kişiye özel - özgün yöntemlerdir.

Frekans Tıbbı (Biorezonans) Yöntemi ile Astım Tedavisi

Astım Tedavisi

FREKANS TIBBI (BİOREZONANS) YÖNTEMİ İLE ASTIM TEDAVİSİ İÇİN AMAÇ; KİŞİYİ KISITLAMADAN SOSYAL ORTAMINDAN UZAKLAŞTIRMADAN VE İLAÇ KULLANMADAN TEDAVİ ETMEKTİR.

Frekans Tıbbı (Biorezonans) Yöntemiyle ilaç kullanmadan Astım Hastalığınız kolayca tedavi edilebilir.

ASTIM Tedavisi Nasıl Yapılır ve Astım Nedir?

Astım; allerjen maddeler karsı bağışıklık sisteminin gösterdiği aşırı raksiyon sonucu bronşlarda daralma ile meydana gelen, balgamlı ve nefes darlığı da yapan bir hastalıktır.

Bu daralma, solunum yollarındaki kasların aşırı kasılması, mukozanın şişmesi ve buradaki salgının artmasıyla olur. Bunun sonucu göğüste hırıltı, öksürük, nefes darlığı ve sıkışma hissi meydana gelir.

Astımı başlatan etkenlerin bazıları çok özgündür ve bazı kişileri etkileyip, bazılarını etkilemez. Bilinen başlatıcı etkenlerin arasında en sık görülen ev tozu akarları (toz böcekleri), polenler ve küf mantarları gibi allerjenlerdir. Bunun dışında sigara dumanı, bazı ilaçlar ( aspirin, bazı tansiyon ilaçları), bazı yiyeceklerde bulunan katkı maddeleri de astımı başlatabilir.

Astımda çoğu kez gizli allerjiler vardır. Bunlar arasında, buğday glüten bazen de süt gibi maddeler gizli alerjen olarak önemli bir rol alır. Çocukluk çağında sık bronşit, boğaz ve kulak enfeksiyonları bulgularını taklit eden bu gıda alerjileri, adelosan çağında hafifler ama kişinin bağışıklık sistemi duyarsızlaşır. Artık kişi bu maddelere reaksiyon göstermez. Bağışıklık sistemini bir zırh gibi düşünürsek gizli allerjenler bu zırhta birçok gedik açarlar. Bunun sonucu bu deliklerden yani kişinin bozulan bağışıklık sistemine birçok başka allerjen madde girer. Bunun sonucu yıllar boyu artan birçok gıda veya madde de astıma sebep olur.

Dr.Besler’in uyguladığı Frekans Tıbbı Tedavisinin özelliği nedir?

Frekans Tıbbında hastanın bağışıklık sisteminin o maddeye karşı oluşturduğu bilgi alanı silinir.

Klasik Allerji Testi ve Frekans Tıbbı Diagnostik Test arasındaki fark nedir?

Genelde yapılan York testi de dahil birçok testte hastanın hiç kullanmadığı ya da maruz kalmadığı hatta hiç görmediği yiyecekler ya da maddeler çıkar . Oysa allerjenler kişinin rutin ve sürekli kullandığı kendi gıda çemberinde tükettiği ya da ortamında bulunduğu maddelerden oluşur. Ancak yıllar boyu bu allerjen maddeler ile duyarsızlaşan bağışıklık sistemi artık buna reaksiyon göstermez. Ama bağışıklık sistemini bozduğu için başka maddeler allerjen semptom oluşturur. Aslında asıl problem bağışıklık sistemini bozan gizli allerjenlerdir. Frekans tıbbı ya da biorezonans tedavisinde mutlaka ana alerjenler bulunur ve tedavi edilir.

Astımda en sık karşılaşılan ana allerjenler toz, polen, buğday, yumurta ve süt ürünleridir.

Frekans Tıbbıyla (Biorezonansla) Allerjen Maddeleri bulmak için özel bir Diagnostik Test Yöntemi kullanılır.

Frekans Tıbbı (Biorezonansla) yapılan testler oldukça gerçek ve güvenlidir. Kan testlerinden farklı olarak hücrenin allerjen maddeye karşı reaksiyonunu gösteren çok güvenilir bir testtir. Bu test icin kan alınmaz ve asla iğne kullanılmaz. Avuç içinde bulunan özel akupunktur noktalarına maddenin frekansının verilmesi ve buna karşı hücrenin ve bağışıklık sisteminin gerçek cevabını gösteren tekrarlanabilir bir testtir.

Burada ölçtüğümüz sadece allerjen madde değildir. Bağışıklık sisteminin maddeye karşı gösterdiği reaksiyonun frekansı da ölçülür. Bu da kişiye özgü tedavi programının temelini oluşturur.

Dr. Besler’ in yöntemiyle Astım kaç seansta tedavi edilir?

Allerjen maddelerin sayısı ve bağışıklık sisteminin gücüne bağlı olarak 6- 8 seans sürer.

Burada her seans öncesi test tekrarlanır ve başarısı ölçülür. Maddenin bağışıklık sistemindeki negatif yükü ve bilgisi tekrar ölçülür ve tedaviler her seansta kişiye özel hale gelir ve yenilenir.

Astım kişiye özgüdür ve Moraterapi tedavileri de kişiye özgü yapılır.

Frekans Tıbbı tedavilerinde asla ilaç kullanılmaz. Tedavide allerjen maddenin diagnostik test ile bulunmuş frekansı kullanılır.

Tedavide hasta sadece rahatlama ve gevşeme hisseder.

Tedavinin yan etkisi var mıdır?

Frekans Tıbbı seanslarda asla bir yan etki yaratmaz.

Tedaviler kimlere uygulanabilir?

Bebekten yaşlıya kadar her yaştan insana tedavi uygulanır.

5 comments on “Frekans Tıbbı (Biorezonans) Yöntemi ile Astım Tedavisi”

  1. 1 yıldır alerjik astım hastasıyım öksürük ,balgam , nefesimin daralması çok üst boyutta saatlerce öksürüyorum. Bu teknikle kaç seansta sağlığıma kavuşabilirim

  2. Merhabalar ben 8 ay önce nefes darlığı ile hastaneye gittim bronşit dediler ama aylar boyu geçmedi astım tanısı koydular alerjin var dediler air tide kullandım etkisi olmadı yeniden alerji testi yaptırdım hiçbirşey çıkmadı solunum testimde astım çıkmadı ama yoğun nefes darlığı cekiyorum rolastym combi kullanıyorum oda etki etmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Web sitemizdeki bilgiler danışanları tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz.
© Copyright 2023 - Dr. Murat Besler
envelopephone-handsetmap-marker