Biorezonans terapileri mutlaka hekim tarafından yapılması gereken, kişiye özel - özgün yöntemlerdir.

Genital Uçuklarda Biorezonans Tedavisi (Genital Herpes)

Helicobacter Pylori

Dr. Besler’in biorezonans tedavisiyle ile genital uçuklardan kolayca kurtulabilirsiniz. Genital herpes, herpes simplex virüsünün (HSV) neden olduğu cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Bu virüsün HSV1 ve HSV2 olmak üzere iki tipi mevcuttur. HSV1 sıklıkla ağız ve ağız çevresinde uçuk olarak bilinen yaralara yol açmaktadır. Başta HSV2 olmak üzere her iki tip HSV de genital herpes nedeni olabilir.

Herpes Genitalis nedir ve nasıl bir hastalık yaratır?

Herpes simplex virüsü vücuda genellikle dudak veya genital bölge mukozasındaki bir çatlaktan girerek ilerler ve sinir gangliyonlarına yerleşir. Bir kere sinir gangliyonunu tutan virüs tedavi edilmez ise yaşam boyu orada kalır. Virüs, hücre içine girdiğinde yaşamak için hücrenin fonksiyonlarını kullanır ve bundan dolayı hücrede harabiyete neden olur. Bu harabiyetin sonuçları da hastalığın belirtilerini oluşturur.

Genital Herpes’in bulguları nelerdir?

Sinir gangliyonlarına yerleşen virüs, bu bölge ve çevresinde hasar oluşturarak ağrı, kabarcık, kaşıntı ve içi sıvı dolu kırmızı şişliklere sebep olur. Bağışıklık sistemi bu virüse karşı yeterli cevap oluşturamadığı için fiziksel ve duygusal travmalarda virüs tekrar etkin hale gelerek genital bölgede nükslere sebep olur.

Hastalık en çok hangi bölgelerde oluşur?

Kadınlarda en sık vulva ve vajina ön kısmı tutulur. Uçuklar aynı zamanda rahim ağzında da bulunur. Erkeklerde en sık penisin son kısmında uçuklar gözlenir. Bazen testislerin üzerinde de bulunabilir. Çok nadir olarak erkek ve kadınlarda anuste ve kalça bölgesinde de uçuklar çıkabilir.

Genital Herpes nasıl bulaşır?

Genital herpesin bulaşması, aktif genital herpes enfeksiyonu olan biriyle anal, oral veya vajinal cinsel ilişki yoluyla bulaşır.

Genital Herpes, adet kanaması, fazla miktarda alkol alınması, güneşte kalma, mukozada çatlama, incinme gibi fiziksel ; uzun süren stres, ağır anksiyete gibi duygusal faktörler tetikler.

Dr. Besler’in biorezonans yöntemi ile geliştirdiği tedavi nasıldır?

Genital herpes, bağışıklık sisteminin virüse karsı yeterli cevap oluşturamaması sonucu virüsün sistemde yaşaması ile meydana gelir. Bağışıklık sistemi virüse yeterli cevap verememiş ve antikor oluşturamamıştır. Dr. Besler’in geliştirdiği yöntem ile hastanın vücudundaki virüsün elektromanyetik salınımı ölçülür. Ölçülen frekans mora cihazı ile değiştirilerek özel proplarla bedenin enerjitik alanına ve hedef bölgeye uygulanır. Burada amaç hem virüsün virülansının azaltılması hem de bağışıklık sisteminin virüsü yeniden farkedip savaşması ve antikor oluşturmasıdır. Her seans bu ölçümler tekrarlanır ve tedavi yeniden programlanır.

Genital Herpes’in tedavisi kaç seans sürer?

Hastanın bağışıkık sistemine bağlı olarak ortalama 10 seans sürer. Seanslar haftada bir yapılır. Her seans sonrası  homeopatik bir merhem hedef bölgeye uygulatılır. Bu tedavinin etkisini güçlendirir.

Genital Herpes kişiye özgü bir hastalıktır. Dr.Besler’in uyguladığı tedavi de kişiye özgüdür.

15 comments on “Genital Uçuklarda Biorezonans Tedavisi (Genital Herpes)”

  1. BAŞIMIN BELASI HPV

    malesef çok kişinin yaşadığı bu inatçı virüse bende tosladım. İlk olarak 2010 yılında bir adet olarak belirdi. başta ne olduğunu bilmiyordum ve deri üzerinde çıktıgı için büyük bir hatayla dermatoloğa gittim. hpv oldugunu soyledi ve azotla dondurma yöntemi uyguladı. bir süre sonra yara oldu ve kayboldu. kurtuldum diye sevinirken 2 adet oldular. tekrar gittim. malesef degisen birsey olmadi ve cogalma başladı. başka bir hastane ve dermatalog ve aynı tedavi 3 ay sürdü. sonuç hüsran. sonra tv de laser tedaviyi gördüm. söyledikleri gibi ağrısız acısız bir süreç degil. sigil olan bölgeye ve cevresine local anestezi yapılıyor ve buda acı veriyor. lazer sonrasi bakimda zor. kaniyor ve islaklık oluyor. 10 seans gittim ve sonuc yine hüsran ve psikolojik olarak çöküntü. hiç geçmeyecek hissi. tedavi ararken dr Murat Bey'in videolarını gördüm. bambaşka birşeyden bahsediyordu. igne , dondurma vs. seyler yok. sadece frekans ve psikolojik iyileşme. Kendisinden randevu aldım ve bana ne yapabileceğımizi anlattı. 8 seans tedavi süreci sürdü. basta sigil olan bölgelerde 5. seanstan sonra kaybolmalar başladı ve 8. seansta sigil yoktu. ruhsal olarakta iyi hissediyordum. halen rutin kontrollerim devam ediyor . beni bu dertten kurtaran DR.Murat Bey'e ve yardımcısı Özlem Hanım'a çok tesekkür ediyorum.

    1. Bilgilendirmeleri okuduysanız, tedavi süreci hakkında bilgi almak üzere lütfen telefonla iletişim kurunuz. sağlıklı günler dileriz

  2. Meraba, hsv 1 ve 2 tamamen tedavisi mumkunmu? tam olarak vucuttan atiliyormu?tedavinin qarantisi varmi?

    1. Merhaba, Doktor bey'i Tel.: (532) 152 68 61 (08:30 – 21:00) arayabilirsiniz. sağlıklı günler dileriz

    1. Her ilişkiden sonra hsv2 oluşuyor genital bölgemde tedavisi nedir kökten çözümü var mıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Web sitemizdeki bilgiler danışanları tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz.
© Copyright 2023 - Dr. Murat Besler
envelopephone-handsetmap-marker